2 Dakika Kural için En Güzel Şarkılar 2019

90’lı yıllar bihakkın ilginç yıllardı. Bir taraftan samimiyetin buram buram koktuğu yıllardı, bir taraftan da değişlemimin ve yeni şeyler denemenin yıllarıydı; malum milenyum çağı geliyordu!

şayet yaklaşık kalitede sorunler üreten, vazgeçilmez olamamış bir pop şansıysanız ve son albümünüzde ‘hit’ yoksa, “Çok bozdu” derler.

10. Eskidendi Çok Evvelden / Sezen Aksu Çok yeni bir şarkı gerçekte amma beni çok eskilere gdolayıyor, çok etkiliyor, çok hayatımı dokunaklıtıyor. Tekrar bile çok seviyorum.

Kral POP Radyo Toparlak 20, geçtiğimiz haftanın en çok çhileınan sanatçıları ve en yüzü sıcak şarkılarından oluşmaktadır.

Önal’ın harikulade albümünün klip çekilmesine bile gerek kalmadan patlayan hiti bir tür 90’lar popu oynaşması gerçekte. Şarkıcının kendine her janrı yakıştırabilmesi ise en balaban tabancaı.

Bu yemişli ve tatlı kokuların düzensiz başüstüneğu parfümün boğucu olacağını düşünebilirsiniz lakin biraz armut, badem çmideeği, şakayık karışımı kokuda çok güzel bir efekt yaratıyor.

Son dakika: Bugün altın fiyatları ne denli? Çeyrek kızıl, tam, gram zer fiyatları 18 Eylül

O acı modunda oturmak isterim amma bunu hariçya yansıtmam. Şöhreti yaşamımın her düzlükına taşımamaya nazarıitibar ediyorum. Ölümlü cihan diyorum... Bu felsefe o derece kıytırık ki; her şeyi buzakıp gideceksin. O yüzden kendini paralamanın bir demeı nanay.

Web siteniz sunucu kaynaklarını anlaşma bilgilerinca tamlanan oranlardan aşkın kullanıyor mümkün.

5- Allison Moyet - ‘All Cried Out’: Amy Winehouse, soul müziğe ilk hamle attığında, kadim tempo soul müziğin arkaine düşmüş ve onları yeni baştan yorumlamıştı.

KRAL Liste, geçtiğimiz haftanın en çok çkırmızıınan sanat adamıları ve en sevilen şarkılarından oluşmaktadır.

Murder King yıllarca İstanbul’un rock ve mühür mekanlarında oyunluk düz, Türkiye’nin en deneyimli Heavy Mühür gruplarından biri. 150 şarkının üstünde gerçek bir playlist ile dinleyicilerine seslenen “Murder King”, ülkemizin en iddialı Heavy Metal gruplarından birisi.

Biz de 2018’in en hayırlı 12 parfümünü bir araya getirdik; çkucakeksi, meyveli, odunsu ve tatlı notalar bâtıneren her türden işaret bu listede bulunan, yakında en sevdiğiniz parfüme devirebilecek olan kokulara bir görüş atın deriz.

6. Uydurma / Manga Bu şarkı beni çok etkiliyor. Ihtimal "eksiksiz başlamak, aşka, sevmeye yetmiyor" kabil dizelerinden ya türkçe pop da bir saç tokasından gidip yaşamın en esas gerçeklerine dokunuyor olmasından olur. İlk dinlediğimde çarpılmıştım doğrusu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *